Produkt dnia
Przewlekanka - sznurowany Bucik
Przewlekanka - sznurowany Bucik

48,00 zł

szt.
Piramida zabaw
Piramida zabaw

83,00 zł

Spaghetii fluo
Spaghetii fluo

79,00 zł

szt.
Piłka sensoryczna
Piłka sensoryczna

22,00 zł

szt.

O firmie

Serdecznie witam w sklepie zarówno małych Psotnisi, jak i ich psotnych Rodziców !

 

Myślą przewodnią tego miejsca jest danie alternatywy do spędzania czasu w inny sposób niż przed ekranem takim czy innym. Stąd nasz asortyment pomaga spędzać czas w bardziej dynamiczny, ruchowy lub/i kreatywny sposób. Jednak cechą przewodnią jest możliwość zabawy w miejscu innym niż dom (choć i tam jest to możliwe:)

Większość zabawek z kategorii "plenerowe" jest przeznaczona tylko do użytku zewnętrznego, natomiast zabawek, które można znaleść w kategorii "w drodze" można już w większości używać zarówno na dworze, w domu, a przede wszystkim w podróży różnymi środkami komunikacji.

Specjalnie dla rodziców i opiekunów powstało również miejsce w którym polecam pomocne i wartościowe przeznaczone tylko dla nich (bądź wyłącznie wspólnej zabawy) pozycje.

 

Ponadto staramy się jeśli to możliwe zastępować zagraniczne marki rodzimymi. Zabawki produkowanymi w Polsce to nie tylko wsparcie lokalnej gospodarki i rozwój kraju ale również kwestie ekologiczne m.in. znacznie mniejszy ślad węglowy (wynikający z braku konieczności dostawy zabawek z chińskiej czy innej fabryki).

 

Chciałabym aby w tym miejscy znajdywały się różnorodne produkty, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie nie tylko pod względem zainteresowań ale i przedziału cenowego. By zabawki były wartościowe dla użytkowników i dobrze wykonane.
Dlatego jestem również otwarta na sugestie. Jeśli jest zabawka bardzo goooodna polecenia i pasuje do wizji sklepu, a nie ma jej w ofercie, śmiało proszę pisać - ja i mali Psotnisie będziemy wdzięczni.

 

Ważne informacje:

  •  wszystkie produkty możliwe są do użytkowania na wolnym powietrzu                         (oczywiście zależnie od warunków atmosferycznych)
  •  ceny zabawek wyrażone w pełnych złotówkach ( 49,99 to 50 złotych, a nie 40-pare ;)               nie będę mydlić Wam oczu :) ps.  ceny zabawek do 20 zł do pełnych części dziesiętnych
  • spora liczba polskich producentów (Made in POLAND)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl